Oboje urodzeni w Żyrardowie. Od kilku lat mocno związani z Warszawą. Największą wspólną pasją jest podróżowanie. Zaczynali od Polskich Tatr, które nadal kochają. Dziś marzą by zdobyć 6 kontynentów i są na dobrej drodze by to się udało. Postanowili zabierać ze sobą w podróż ciekawych gości, w myśl zasady, że nie ma lepszego sposobu na poznanie drugiego człowieka, niż wspólna podróż. Zobaczymy..

NATASZKA dużo czasu spędziła na Ukrainie u swojej kochanej Babuszki. Mówi po rosyjsku, porozumiewa się też po angielsku i hiszpańsku. Ukończyła I stopień szkoły muzycznej w klasie fortepianu, ale było to tak dawno temu, że dziś umie zagrać tylko gamy. Posiada też dyplom charakteryzatora i miała okazję pracować na planie serialu. Ma chorobę lokomocyjną i lęk wysokości. Rozczulają ją starsi ludzie. Wielbi czarną muzykę, a w wolnych chwilach spaceruje bez celu po Warszawie.

PIOTREK, w dowodzie też Grzegorz, a na co dzień Mishka. Potrafi przestawić się na krakowską gwarę bo tam sięgają jego korzenie. Od czasów nastoletnich zapalony miłośnik czarnych płyt i wax diggingu. Ex-DJ. Uwielbia jeść i degustować. Pochłania książki o tematyce fantastycznej oraz thrillery. Lubi latać samolotem i jeździć autobusem. Kolekcjonuje czapki z daszkiem. Nie boi się rollercoasterów. Kochają go dzieci i zwierzęta.

DSC_0272 bw